Vintage Gömlekler Nasıl Kombinlenmeli?

Vintage gömlekler, vintage giyimin en yaygın biçimlerinden biridir. Yıllar içinde pistlerden mağazalara dönüşen benzersiz parçalardır.Vintage gömleklerle ilgili iyi olan şey, onları nasıl şekillendirdiğiniz veya giydiğinizdir. Vintage gömleğinizin stilini nasıl seçeceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Örneğin etek, yırtık kot pantolon, pantolon, skinny pantolon veya kot şort üzerine giyebilirsiniz. Ayrıca bir çift yüksek bel şort, skinny pantolon veya eteğin içine sokabilirsiniz. 

Genel olarak, vintage gömlekler, hata yapamayacağınız çok yönlü giysilerdir.Bu göz alıcı, sofistike görünümü elde etmek için iki düğmeyi aşağıda bırakın ve onu basit bir kolye ile süsleyin. Ayrıca gömleğin sol tarafına iğneli bir broş ve kol saati ile de görünümünüzü güzelleştirebilirsiniz.
Pembe, mavi ve sarı gibi renkler doğal olarak havalı ve feminen renklerdir. Onları giydiğinizde daha şık görünüyorsunuz. Şimdi, feminen renk dokunuşlarına sahip vintage bir gömleğin, düzgün bir şekilde şekillendirildiğinde nasıl görüneceğini hayal edin.
Parlak renkli vintage bir gömleği kot mini etek veya mavi/siyah skinny jean ile kombinleyebilirsiniz.
 Çiçekli vintage gömlekler, size yüksek bir aidiyet duygusu veren çok yönlü giysilerdir.İster uzun ister kısa kollu olsun, yırtık kot pantolonlar, özel dikim pantolonlar, yüksek belli kot şortlar veya bir boyfriend kot pantolon ile iyi bir çift oluştururlar. Yani tişörtlerinizi, atletlerinizi, yeleklerinizi vb. katlamak için kullanırsınız.
 Vintage gömleklere stil vermenin en kolay yolu, onu basit ve kolay bırakmaktır. Bunun nedeni, çok fazla renk kombinasyonunun gariplik ve rahatsızlık hissi yaratabilmesidir. Zaten vintage, adından da anlaşılacağı gibi, başlı başına bir klasik giyimdir.

Sepetim0

Sepet