Modern ve Vintage Nasıl Kombinlenir?

Vintage parçalar doğru yapıldığında kombinlerinize özgünlük katabilir. Modası geçmiş görünmekten kesinlikle kaçınmak istiyoruz.Bir kostüm giyiyormuş gibi görünmekten kaçınmak için vintage ve moderni karıştırmak ve eşleştirmek çok önemlidir. İşte vintage ve moderni karıştırmanın altı yolu.
1.Temel Vintage'a Odaklan
Klasik temellere odaklanmak her zaman karıştırmanın ve eşleştirmenin en güvenli yoludur. Sade gömlekler, narin kazaklar veya bol bir üst seçin, yüksek belli etekler veya pantolonlarla eşleştirin ve iddialı bir ceket ekleyin.
İkinci el bir eteği bir tişört ve spor ayakkabılarla giydirin ya da topuklu ayakkabılar ve güzel bir ipek gömlekle süsleyin. İkinci el dükkanları, basit bir tasarıma veya şekle sahip olan ve şık görünmek için modaya uygun parçalarla kolayca karıştırılıp eşleştirilebilen vintage giyim eşyalarıyla doludur. 
2.Vintage Bir Parçanın Etrafında Kombin Yapın
Modern kıyafetinizi tek bir vintage parça etrafında merkezleyerek yanlış gidemezsiniz. Sevdiğiniz ancak gardırobunuzun geri kalanına sığmayan vintage bir öğeniz varsa, en iyi tavsiye onu basit tutmaktır. Cesur bir baskı, boncuklar, canlı renkler, fırfırlar veya o sırada "moda" olan herhangi bir tarza sahip bir parça olabilir.
Gardırobunuzdaki en basit modern parçaları seçerek onu tonlayın. Vintage parçanız bir gömlekse, klasik kot pantolonlarla deneyin ya da onlarca yıldır ortalıkta dolaştığınız o cesur ceketin altına sade bir elbise giyin.
Vintage parçalar modası geçmiş görünebilir, ancak basit, temiz ve modern unsurlarla birleştiğinde herkesin seveceği modaya uygun bir kıyafet oluşturabilirler.
3-Stil İkonları İlham Olsun
Moda ve trendler hakkında ilham almak için her zaman ünlü figürlere bakarız. Stilleri ve dönemleri karıştırarak ve yeni moda trendleri yaratarak cesur kombinasyonlar yapmalarıyla tanınırlar. Evet, giydikleri parçalar genellikle tasarımcı ürünleridir ve nispeten pahalıdır, ancak bu onların sahip olduklarına benzer bir şeye sahip olamayacağımız anlamına gelmez.
İnkar edilemez modaya uygun kıyafetler yaratmak için canlı renkler ve aksesuarlarla giyim eşyası kombinasyonlarını deneyin. Vintage bir eşarp veya çanta ekleyerek modern kıyafetinize biraz vintage ekleyebilirsiniz.
Vintage çantalar ve güneş gözlükleri kombinlere şıklık kattığı için tasarımcılar tarafından her zaman kullanılmaktadır. Bugünlerde bunu görmek çok nadirdir, öyleyse neden onu destekleyen kişi olmayasınız?
4-Ayakkabılar ve Çoraplar
Vintage ayakkabılar, modern bir kombinasyonun oldukça heyecan verici bir karışımı olabilir. Modern olanlardan daha küçük topukları vardır, bu da onları ayağınızda daha rahat hale getirir.
Sandaletleri çoraplarla giymenin olumsuz bir havası vardır, ancak doğru şekilde giyildiğinde ilgi çekici görünebilirler. Bunları 1950'lerden veya 1990'lardan kalma giysilerle karıştırın ve eşleştirin. Bir şans ver; stilin olağandışılığı size göre olabilir.
5-Vintage'ı Yeniden Şekillendirmek
Eski bir parçaya trendlere uygun bir takı veya bir ayakkabı giyerek, yeni bir görünüm verin ve böyle bir öğeye sahip olan tek kişi olun. Modaya uygun ve modern görünen vintage parçalarla en sevdiğiniz dönemi canlandırın.
6-Nadir Olmaya Cesaret Edin
Vintage kıyafetlerin geri dönüştürülmesi ve yeniden şekillendirilmesi yeni bir şey değildir ve oldukça eğlenceli olabilir.Bir giysinin modası geçmiş olması, ona yeni bir hayat ve görünüm verilemeyeceği anlamına gelmez.
İster modern kıyafetleri vintage aksesuarlarla karıştırın ister tam tersini yapın, arkadaşlarınız arasında konuşulacak çarpıcı kıyafetler yaratacaksınız.

Sepetim0

Sepet